Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році

Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.09.2015 № 940 "Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році"

Завантажити

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься з 05 до 30 січня 2016 року на сайті http://kievtest.org.ua (для тих, хто проживає у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях). Реєстрація здійснюється учасником особисто.

Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне тестування – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головна мета проведення пробного тестування:

- ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

- надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;

- ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

02 квітня 2016 року – з української мови і літератури;

Для проходження пробного ЗНО обирається лише один предмет у день тестування

09 квітня 2016 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.

Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 111.00 грн.

Оплата участі у пробному тестуванні упродовж 7 днів після реєстрації, але не пізніше 06 лютого 2016 року, в установах будь-якого банку України.

Місце проведення – пункти пробного тестування, які створюються з дотриманням вимог Українського центру щодо їх організації. Про місце проходження пробного тестування кожен учасник зможе дізнатися з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО»,після 12 березня 2016 року створеної на сайті http://kievtest.org.ua

Допуск на пункти пробного тестування буде здійснюватися за наявності:

- квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування;

- паспорта або свідоцтва про народження;

- запрошення (реєстраційної картки).

Запрошення (реєстраційну картку) слід роздрукувати з інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО», створеної на сайті http://kievtest.org.ua

У разі неявки учасника на пробне тестування з будь-якої причини сплачені кошти не повертаються.

Учасники, які не змогли пройти пробне тестування, матимуть можливість отримати упродовж 3 днів на пункті пробного тестування комплект тестових матеріалів.
Скориставшись доступом до сервісу "Визначення результатів за шкалою 100-200 балів", можна перенести відповіді з бланка А до електронного бланка і у квітні 2016 року отримати результати за шкалою 100-200 балів.

Детальніше про особливості реєстрації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті http://kievtest.org.ua (рубрика "Пробне тесування").

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО 2016

ПЕРЕВІРКА СТАНУ РЕЄСТРАЦІЇ

ПЕРЕВІРКА НАДХОДЖЕННЯ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

ГРАФІК ЗНО-2016 Основна сесія

Реєстрація з 01.02.2016 до 04.03.2016
5 травня - українська мова і література; 11 травня - математика; 13 травня – історія України; 3 червня – російська мова; 6 червня – іспанська мова; 7 червня – англійська мова; 8 червня - німецька мова; 9 червня – французька мова; 10 червня - біологія; 13 червня - фізика; 15 червня - географія; 17 червня - хімія.

Додаткова сесія

14 червня - українська мова і література; 16 червня - математика; 21 червня - історія України; 22 червня - російська мова; 23 червня - англійська мова (11.00); 23 червня - іспанська мова (14.00); 24 червня –німецька мова (11.00); 24 червня – французька мова (14.00); 29 червня - біологія; 30 червня - фізика; 1 липня - географія; 4 липня - хімія.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 05 травня до 10 липня.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО, матимуть можливість скласти тести з таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, буде опубліковано 30 жовтня 2015 року в офіційному виданні «Офіційний вісник України», № 84. Наказ набирає чинності в день його опублікування.

За матеріалами сайту Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 99