Кривенко А.А. - експерт конкурсу "Коронація слова" (2016) у номінації "Твори для дітей". На фото з дитячою письменницею Ларисою Ніцой - співорганізатором конкурсу./Files/images/vchitel_na_sayt/DSC05970.JPG/Files/images/vchitel_na_sayt/DSC05990.JPG

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щороку, коли на дворі починається весна, дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

У рамках цього Тижня у шкільній бібліотеці були проведені різноманітні цікаві заходи для юних читачів: конкурс «Літературні грінки», вікторини для наймолодших, уроки з основ бібліотечно-бібліографічних знань, книжково-ілюстративні виставки та виставка малюнків «Мій улюблений книжковий герой», віртуальна подорож найкращими бібліотеками світу. Все це робилось для того, щоб зацікавити маленького читача книгою та читанням. Заходи пройшли в атмосфері спілкування, пізнання, радісних посмішок. Учні показали вміння, спритність та ерудованість у конкурсах.

Саме дитяча книга несе мудре, розумне, добре слово дітям, які в майбутньому можуть стати великими вченими, винахідниками, письменниками.

/Files/images/bbloteka2/DSC05422.JPGВікторина "Літературні грінки"

/Files/images/bbloteka2/DSC05421.JPG

Віртуальна подорож бібліотеками світу/Files/images/bbloteka2/DSC05429.JPG/Files/images/bbloteka2/DSC05428.JPG


Місячник шкільних бібліотек

План місячника

Гра "Книжкові хакери"

/Files/images/bbloteka2/DSC05258.JPGмісячник6місячник7


Урок "Звідки пішла книга"

/Files/images/bbloteka2/DSC05269.JPG/Files/images/bbloteka2/DSC05273.JPG


Флешмоб «Єднаймося навколо книги».

21 жовтня на подвір’ї школи пройшов флешмоб «Єднаймося навколо книги».

Акція була спрямована на залучення до читання молодого покоління, де учні 4-Б класу продемонстрували, що людина не може існувати без книги. Устами дітей були озвучені гасла про книги. А найголовніше із них «Кидай мишку—бери книжку!»

/Files/images/bbloteka/DSC05244.JPG/Files/images/bbloteka/DSC05246.JPG/Files/images/bbloteka/DSC05257.JPG


21 лютого весь світ відзначає День рідної мови. В Україні найбільше уваги даті приділяють літератори – ті, чий хист живиться саме від мови. У школах про рідну мову не дають забути, а тільки нагадують про її важливість та цінність. Цього дня учитель української мови та літератури Пахар Жанна Миколаївна та бібліотекар Кривенко Алла Анатоліївна провели усний журнал «До мови серцем доторкнись» і нагадали учням школи , що у кожного громадянина своя рідна материнська мова. Кожне покоління повинно шанувати рідну мову, як це робили наші славні предки.

/Files/images/DSC04576.JPG

/Files/images/DSC04578.JPG

/Files/images/DSC04584.JPG


До Всеукраїнського тижня дитячого читання в школі було проведено свято «Її величність - книга», яке підготували і провели бібліотекар Кривенко Алла Анатоліївна та класний керівник 2-А класу Піщанська Станіслава Іванівна. Учасники свята переконували присутніх, що книга – це міст у світ знань і радо віншували її. Учні красномовно декламували вірші, радо ділились своїм знайомством з книжкою та розповіли про походження та створення книжок у світі. Відзначивши, що першу друковану книжку в Україні видано у 1574 році Іваном Федоровим. Учні відгадували загадки, читали прислів’я, співали пісні.

Свято вдалося на славу та принесло задоволення учасникам дійства.Такі заходи своїм повчальним змістом прищеплюють школярам любов до книги та читання.

План тижня книги

/Files/images/bbloteka/IMG_0637.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0639.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0642.JPG/Files/images/bbloteka/IMG_0656.JPG


Голодомор - трагедія століть

/Files/images/golodomor/4.JPG

29 листопада 2013 року в нашому навчальному закладі було проведено загальношкільний захід «Землякам моїм, старим, молодим і ненародженим – жертвам голодомору 1932–1933 р.р. – присвячується…».

Житницею називали Україну впро­довж багатьох століть. Але по-хижацьки грабуючи її, не давали жити. 1933 рік став найчорнішим у літописі бага­тостраждальної української землі. У світовій історії не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на І долю України — однієї з найродючіших країн світу.

Що ж криється за страшним змістом слова «голодомор»?

/Files/images/golodomor/DSC04263.JPG


Свято рідної мови

Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – мова. Її слово-величне, воно приходить до кожного з нас з тихою колисковою материнською піснею, потім стає основним засобом пізнання світу. Тому рідне слово має бути у великій шані кожного народу. А любов до мови починається з дитячих літ.

/Files/images/svyato_movi/1.jpg /Files/images/svyato_movi/2.jpg


До 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка

17 січня в шкільній бібліотеці був проведений бібліотечний урок "Безсмертне слово Кобзаря" (з учнями 7-Б класу).

/Files/images/bbloteka/DSC04530.JPG/Files/images/bbloteka/DSC04525.JPG/Files/images/bbloteka/DSC04528.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 311